PRŮMYSLOVÉ VELETRHY PRAHA PRŮMYSLOVÉ VELETRHY PRAHA
Organizátor


ABF, a.s.

Veletrh PRŮMYSLOVÉ VELETRHY PRAHA

AEMO na veletrhu FOR ENERGO Smart

Asociace elektromobility a inovativních technologií podporuje rozvoj elektromobility a inovativních technologií v oblasti čisté mobility a využití obnovitelných zdrojů energie v kombinaci s akumulací energie. Zabývá se podporou elektromobility formou vzdělávání a získávání zahraničních zkušeností. Sjednocuje aktivity organizací působících v oblasti elektromobility. Aktivně spolupracuje s orgány Evropské komise a zahraničními partnery. Vytváří sdílenou databázi dostupných technologií.

04.05.2017 14:01:51 více


Navštivte Dynamický autosalon 2017

V rámci Průmyslových veletrhů 2017 (ve dnech 10. – 12.5.2017, tedy od středy do pátku)  se koná akční přehlídka osobních a lehkých užitkových vozů na volné ploše před hlavním vchodem do areálu výstaviště PVA. Nový jedinečný koncept umožňuje rezervaci testovací jízdy s některými vystavenými vozy předem pomocí platformy www.testujauto.cz

 

Přijďte si prohlédnout  novinky letošního jara -  nové, zánovní, skladové a předváděcí vozy za zajímavé akční ceny. Vstup zdarma. Rezervujte si osobní asistenci obchodníka  a testovací jízdu s vybraným vozem na www.testujauto.cz Zdarma a nezávazně.

 

Pořádá společnost Club 91, s.r.o, vydavatel časopisu FLEET firemní automobily, pořadatel Tour de Fleet a Fleet Awards.

04.05.2017 11:19:41 více


Unikátní automatické generování dokumentace k tzv. ověření návrhu rozvaděčů představí společnost BONEGA, která tuto novinku přihlásila do soutěže GRAND PRIX

Jedná se o bezplatný online nástroj, který stanoví nejhorší možné tepelné zátěže pro danou konfiguraci rozvaděče, nabídne odpovídající skříně a současně vygeneruje potřebnou dokumentaci od schema zapojení přes výrobní štítek až po uživatelské popisky s označením fáze. Dokumentaci pak obdrží uživatel na svůj email v PDF. Celý proces je maximálně automatizovaný a šetří tak výrobcům rozvaděčů hodiny práce.

03.05.2017 13:08:05 více


Středoevropská premiéra EDM drátové řezačky na stánku GF Machining Solutions

Společnost GF Machining Solutions s.r.o. ve středoevropské premiéře představí v rámci veletrhu FOR INDUSTRY novou EDM drátovou řezačku CUT P 550 s naprosto revolučním konceptem konstrukčního řešení, které přináší extrémní zlepšení ve všech klíčových technologicko-ekonomických parametrech a to rychlosti obrábění, dosahované rozměrové přesnosti a kvalitě obrobených ploch.

02.05.2017 10:50:31 více


Špičkové úchyty RAM představí společnost Sunnysoft s.r.o.

Základním cílem produktů RAM je bezpečně uchytit elektronické přístroje všude tam, kde je lidé potřebují. Důraz je kladen na vysokou kvalitu a spolehlivost.Špičkové úchyty RAM jsou k dispozici pro kabiny velkých i malých letadel, lodí, osobních a nákladních automobilů, pro motocykly, skútry, čtyřkolky a kola, pro vysokozdvižné vozíky, pro kajaky nebo a invalidní vozíky.RAM nabízí držáky univerzální i na míru pro tablety a telefony, pro silniční a turistické GPS navigace a pro fotoaparáty a videokamery. Kromě toho má v nabídce i držáky pro letecké a námořní GPS navigace, pro sonary, notebooky, mobilní tiskárny, odolné terminály, antény, rybářské pruty a jiné speciální (například vojenské). 

25.04.2017 09:28:20 více


FOR JOBS - nabídka pracovních pozic v technických oborech poprvé na PRŮMYSLOVÝCH VELETRZÍCH PRAHA

FOR JOBS je zcela nový projekt v rámci PRŮMYSLOVÝCH VELETRHŮ PRAHA, který má za cíl propojit nabídku volných pracovních míst v technických oborech s cílovou skupinou odborných návštěvníků.
V tuzemské výrobě chybí techničtí pracovníci na všech pozicích. Na úrovni státního aparátu se hovoří o nutnosti změn nazvaných Vzdělávání či Práce 4.0. FOR JOBS nabídne přehled dostupných pracovních pozic a upozorní na složitosti soudobého pracovního trhu. Návštěvníci si tak mohou rozšířit nejen své vědomosti o nových technologiích, ale zvýšit povědomí o dalších kariérních příležitostech.

Mezi vystavovateli  této tematické výstavy se představí firmy z oborů strojírenství, automotiv, elektra, stejně jako státní správa – jako např. 2JCP, Continental Automotive Czech Repuglic , Hager Electro , Motorpal, PACOVSKÉ STROJÍRNY, VESKOM GROUP, ZVU STROJÍRNY , Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstvo práce a sociálních věcí a další., Studentské projekty a možnosti dalšího vzdělávání nabídnou Střední průmyslová škola PROSEK, ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA VPLZNI, SPŠS Betlémská, Interlingva aj.

24.04.2017 09:40:04 více


Koncept SMART CITY hlavního města Prahy představí na ENERGO SUMMITU Vladimír Zadina

Vladimír Zadina, ředitel úseku Smart City a člen představenstva společnosti Operátor ICT, působí na uvedených pozicích od letošního dubna. Jeho cílem je posunout projekty Smart City do realizační fáze, maximálně využít synergie v rámci města a do dalšího rozvoje aktivit v oblasti Smart City zapojit i komerční firmy. Využívá tedy své zkušenosti se zaváděním moderních technologií do řízení měst, s inovačními projekty a s jejich financováním z evropských fondů.

Vladimír Zadina do Operátora ICT přišel z pozice vedoucího organizační složky Smart City v Písku. Kromě toho se podílel na přípravě koncepce Smart City například i pro Mladou Boleslav, konzultoval rozvoj konceptu pro Žďár nad Sázavou a několik městských částí hl. m. Prahy. Expertní zkušenosti s touto oblastí si přinesl i z ministerstva pro místní rozvoj, kde se věnoval zejména zapojení evropských fondů do financování aktivit Smart City.

21.04.2017 15:34:08 více


Studentské projekty - práce studentů SPŠ na Proseku

V předchozích dvou ročnících PRŮMYSLOVÝCH VELETRHŮ měli žáci Střední průmyslové školy na Proseku možnost představit odborné veřejnosti a ostatním návštěvníkům veletrhu své návrhy. Zpravidla se jednalo o zařízení, které navrhli a vytvořili v rámci maturitních projektů. Tuto možnost dostaly vždy dva nejlepší projekty z celé školy. I letos budou mít autoři nejlepších projektů příležitost představit své výsledky na jediném průmyslovém veletrhu v Praze. Kromě této možnosti mohou získat cenné poznatky od návštěvníků z řad odborné veřejnosti, nabídky na spolupráci či zaměstnání - stejně tak jako jejich předchůdci.

21.04.2017 14:40:42 více


Smart energy – chytře nebo hloupě? Jedno z témat ENERGO SUMMITu

Petr Štulc získal titul Dr. v oboru geofyzika v r.1995 na matematicko – fyzikální fakultě university Karlovy a titul Mgr. v oboru užitá geofyzika v r.1991 na přírodovědecké fakultě university Karlovy v Praze.

Před příchodem do ČEZ ESCO pracoval Petr Štulc v ČEZ, a.s. v různých pozicích – ředitel strategie, ředitel skupinového asset managementu, ředitel rozvoje podnikání a jako  finanční ředitel ČEZ Prodej. Byl členem několika dozorčích rad (Veolie ČR, ČEZ Distribuce, Akenerji v Turecku, JESS na Slovensku) a působil v mezinárodních institucích (místopředseda energetického výboru BIAC OECD, člen Výboru pro energetickou politiku a výrobu ve sdružení Eurelectric).

Ve své předchozí kariéře Petr Štulc působil v poradenské společnosti McKinsey (1999 – 2004), kde pracoval na projektech pro řadu velkých podniků v různých sektorech v Evropě i Americe. V letech 1992-94 se věnoval výzkumu klimatických změn v Akademii věd ČR a na University of Utah.

21.04.2017 14:38:36 více


POLYFAZER – sytém pro elektromobily na veletrhu FOR ENERGO Smart

Polyfazer je ucelený systém správy, řízení a billingu dobíjecích stanic elektromobilů. Působí na českém trhu již  třetím rokem.  Stanice ovládá mobilní vlastní aplikací. Od roku 2017 se Polyfazer roamingově propojil s německým HUBJECTem a tudíž majitelům nabíjecích stanic přivede potfolio více než 40 000 registrovaných účastníků z celé Evropy. Exponát naleznete na stánku společnosti QMX v hale 4.

19.04.2017 12:58:51 více
předchozí následující
Závěrečná zpráva 2016-330

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje